19 Şubat 2013

Ttnet Altyapısı Tam Bir Fiyasko!

Adres değişikliği sebebiyle fibernet altyapısı olmamasından dolayı Ttnet tarafından zoraki olarak ADSL hizmetine geçiş sağlandı. Ancak ben hızını beğenmediğim için VDSL'e geçiş yaptırdım. Daha sonra 24ay taahhüt vererek 28Şubat'ta bitecek kampanyaya geçmeyi istediğimde ay içerisinde 2 defa değişiklik yapamayacağım söylendi. 1 değişikliğin Ttnet altyapısı olmaması kaynaklı olduğunu anlatsam da kimse yardımcı olmadı, tek yapılan şikayet kaydı açıp size dönülecek demek. 1 hafta sonra kendim aradığımda 01Mart tarihinde kampanyaya geçebileceğim söylendi. Kampanya ne zaman bitiyor dediğimde de dalga geçer gibi 28Şubat'ta bitiyor deniyor.

Volkan 47 Okunma

Cevaplar

  • Volkan22 Şubat 2013

    Hiçkimse aramadı, hiçbir SMS gelmedi, lütfen copy-paste yaparak bu şikayetleri cevaplamayı çözüm olarak görmekten vazgeçin. Talebime cevap verilmediği takdirde 28Şubat itibarı ile aboneliklerimi kapatacağım.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; ilgili birim tarafından SMS ile bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön