10 Temmuz 2014

TTNET Altyapısı Desteklenmeyen Yerde Abone Yaptı.

Avrupa ve dünya standartlarının 3 katı ödeme yaparak en kalitesiz ve pahalı hizmeti en yetersiz personelle verdiğiniz için firmanızın üzerinde yazan "Türk" kelimesinin kaldırılması lazım bence. Fibernet desteklenmeyen yerde kampanyalara dahil ettiniz. Arayıp bayiniz tarife değişikliği için para talep etti.

Sorunun çözülmediğini defalarca arayıp bilgi vererek müşteri memnuniyeti sağladığınızı düşündünüz. Hem saha ekibiniz, hem de çağrı merkezi ekibiniz defalarca beri arayıp anlaşılmayan teknik terimlerle konuştular. Taahütten çıkma durumunda sebepsiz zenginleştiniz. IVR menünüzde tuşlama yapmamıza rağmen her önümüze gelene adsl numarası vermek zorunda kaldık.

Uğur 142 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Temmuz 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Temmuz 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön