12 Nisan 2013

Ttnet Altyapısı Bulunmasına Rağmen Fiber İnternete Abone Olamıyorum!

Sivas ili merkezinde ve bağlı olduğumuz merkez santrale yalnızca 631 metre uzaklıkta oturmakta olan 185800***** nolu Türk Telekom müşterisiyim. Fiber internete geçme talebimi ilimizdeki Türk telekom merkez binasına giderek bildirdiğimde, Türk telekom görevlisi ikamet ettiğim bölgede fiber altyapısı bulunmasına rağmen bu hizmetten faydalanamayacağımı belirtti.

Gerekçe olarak ise oturduğum binanın 64 daireden az olmasını gösterdi, eğer oturduğum bina 64 daireli olsa imiş derhal fiber bağlantımı yapabilirlermiş ancak daha az daireye sahip binalara fiber internet bağlamıyorlarmış çünkü ellerindeki fiber dağıtım cihazları 64 lük müş. Fibernete geçmem için gereğini sür'atle yapmanızı talep ediyorum.

Şahin 209 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile 12.04.2013 tarihinde görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön