31 Ocak 2015

TTNET Altyapı Yetersizliği Yüzünden Hizmet Alamıyoruz!

Bulunduğum ilçede alt yapı yetersizliğinden dolayı net bağlatamıyoruz bir kaç arkadaşımda aynı sorunla karşılaştı TTNET hızdan bahsediyor memnuniyetten bahsediyor madem bu kadar hızlısınız bu kadar iyisiniz buradaki insanların sorununu çözün, bizde nete girebilelim ama eğer paranız bu kadar değerli ve harcama yapıp alt yapıyı değiştiremem diyorsanız o zaman reklamlarınızda biz böyleyiz en iyisiyiz bu kadar hızlıyız demeyin.

O hızlı internetinizi alt yapınız kötü olduğundan bağlatamıyoruz bile müşteri hizmetlerinin dediği laf biz sizin sorununuza çözüm bulamayız hani kısacası sizin internet kullanmanız için o kadar masraf yapıp alt yapıyı değiştiremeyiz diyorlar.

Cengiz 1.086 Okunma

Cevaplar

  • Cengiz03 Şubat 2015

    Tarafıma herhangi bir bilgilendirme yapılmadı. TTNET firması sadece arayıp şikayetimi dinledi o kadar herhangi bir çözüm sunmadı. Bana sadece sunu demesini isterim en kısa zamanda alp yapıyı değiştireceğiz ya da alp apıyı değiştiremeyiz üzgünüz demesini beliyorum

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön