TTNET Altyapı Yetersizliği Hakkında!

Mustafa Ç. |

Evime internet ve telefon hizmeti almak amacıyla TurkNet firmasına başvurdum. Bulunduğum bölgede alt yapıları olmadığından dolayı TTNET ekipleri hat çekmek için geldiler. Ancak bulunduğum mahalledeki ana kutunun dolu olduğunu ve benim hiçbir şekilde internet bağlanamayacağını ancak herhangi bir kullanıcı üyeliğini iptal ederse benim bağlantımın sağlanabileceğini söylendiler ve gittiler. Bulunduğum yer ıssız, köy, kasaba v. b bir yer değil. Gayet yoğun bir şehiriçi bölgesindeki bu yetersizlikten dolayı şikayetçiyim. Ya bu mahalledeki kutuyu büyütsünler ya da farklı bir çözümle karşıma gelsinler.

Etiketler :

Teknik Servis Hizmet Kusuru Teknik Servis Randevu

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ekim
  17:03

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 30 Eylül
  11:14

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.