13 Haziran 2015

TTNET Altyapı Taşeron Hizmeti!

24 ay TTNET internet aboneliği için taahhüt verdim. Evimi taşıdıktan hizmet hattımı taşımak için TTNET'e başvurdum. Ev yeni olduğu için altyapı olmadığını, birkaç haftada sorunun çözüleceği hakkında bilgi aldım. 4 Mayıs'ta yaptığım başvuru üzerinden yaklaşık 40 gün geçti, hiçbir gelişme yok.

Bugün telefonla bilgi almaya çalıştım. Kendileri ilgili altyapı işlerinde taşeron kullandıklarını, onlarında TTNET'in gönderdiği para durumuna göre hizmette geciktiklerini söylediler. Ayrıca ne zaman yapılacağı hakkında da bir öngörüde bulunamadılar. Büyük diye bildiğimiz bir şirket için çok yazık bir durum.

Fatih 120 Okunma

Cevaplar

 • Fatih13 Temmuz 2015

  Rezalet

 • Fatih22 Haziran 2015

  Artık cevap bile veremiyorlar. Keşke satılmasaydı şu telekom. Hiç olmaz sa devlet bizi bekletmiş olurdu. Özel sektörde söz sahibi olduğunu iddaa eden bir şirketin bu durumu yaşaması çok gülünç. Bir de müşteri memnuniyeti derler...

 • Fatih19 Haziran 2015

  Bilgilendirme dedikleri, bir yan sokaktaki internetin 6 ayda benim sokağıma getirebilecekleri aciziyetini bana itiraf etmeleri. Buradan sanki bir çözüm bulmuş gibi bir hava verilmek isteniyor. Böyle bir durum yok. Aldanmayın. Taahhüt vermeyin. TTNET i terkedin.

 • Türk Telekom Temsilcisi18 Haziran 2015

  Müşterimiz ile 18.06.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Fatih18 Haziran 2015

  Bugün ilgili şikayetle ilgili geri dönüş aldım. Bahsettiğim altyapı hizmetinin ancak 4 ay sonra yapılabileceğini söylediler. Bir yan sokakta internet var. Benim sokağımda internetin gelmesi 6 ay alacak. Akıl alır gibi değil. Keşke taahhhüt vermeseydim. Çok pişmanım. Bu devirde bana bu eziyeti yaşattığı için kendilerinden utanmalılar bana göre. Bir de müşteri hizmetleri kalitesinden dem vururular. Gerçekten çok yazık.

 • Türk Telekom Temsilcisi13 Haziran 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön