03 Mayıs 2013

Ttnet Altyapı Sorununu Düzeltmedi!

Ttnet milyonlarca müşterisini sunmadığı hizmetin ücretlerini alarak alenen yanıltmakta.Yıllardır verilen altyapı ile ilgili iyileştirme sözlerinin hiçbiri tutulmamaktadır. Bu sözleri kenara koydum nasıl oluyor da milyonlarca müşteriye sunulmayan bir hizmetle ilgili o kadar kabarık faturalar gönderiliyor anlamak mümkün değil.

Serkan 31 Okunma

Cevaplar

  • Serkan 04 Mayıs 2013

    Ya bırakın martaval okumayı ne kontrolmüş yıllardır bitiremediniz. Bilgilendirme falan da hikaye daha çalıştırdığınız personelin yaptığı iş hakkında en ufak bilgisi yok. Arayan kişiler bile niçin aradıklarını bilmiyorlar. 7/24 ulaşma olayı da külliyen yalan normal mesai saatleri içerisinde düşürene devlet üstün hizmet madalyası takmak lazım.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön