18 Kasım 2014

TTNET Altyapı Sorunu Var!

İlgili telefon numaramın ve internet aboneliğimin nakil işlemi için 2 ay önce Küçükbakkalköy g. Müd. e başvuruda bulundum. Bu süreçte boşuna fatura ödememek adına hattı dondurmuştuk. Daha sonra TTNET müşteri hizmetleri internetin aktif olduğunu ve kullanabileceğimizi söyledi. Biz de hattımızı tekrar açtırdık. Ancak yeni bina olduğu için altyapı yokmuş.

Altyapı için Pendik Telekom Müdürlüğüne de başvurmamıza rağmen hiçbir şekilde çözüme ulaşamıyoruz. Bu arada dün hattımı dondurmak için TTNET'i aradığımda 1 yıllık hat dondurma hakkımızın dolduğunu söylediler. Sonuç olarak altyapı gelene kadar (bilemiyorum 2 yıl?) Ben hiç kullanmadığım internet ve telefonun parasını ödeyeceğim.

Özgür 197 Okunma

Cevaplar

  • Özgür 19 Kasım 2014

    TTNET in bilgilendirmesine göre Telekom Müdürlüğü'ne tekrar gidip hattımızı yeniden dondurmamız gerekiyormuş. Bu işlem telefonla olmuyormuş. Bizler çalışan insanlarız, sürekli izin alıp bu işleri yapamıyoruz. Telefonla da bu işlerin olması lazım. Boşu boşuna fatura ödüyoruz. Kimbilir Telekom altyapıyı ne zaman çeker?

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön