24 Mayıs 2013

Ttnet Altyapı Sorunu!

Mecidiyeköy mahallesinin tam ortasında merkeze 2 dakika uzaklıkta oturmama rağmen saat 12.30 dan 22.00 ye kadar artarak ping de artış bağlantıda düşüş yaşıyorum. Zamanında defalarca aradım her seferinde oyaladılar,halledeceğiz dediler; geri dönüşlerinde bir hata bulunamamıştır sizin modeminizden kaynaklıdır gibi bahanelerin arkasına sığınmışlardır.

Araştırmamı yaptım. Yetersiz altyapı hizmetlerinden dolayı yoğun saatlerde bağlantı kullanılamaz halde ping değerlerim 220 ve + çıkıyor. Bu söylediklerimi birebir çalışanlarından duymuş bulunmaktayım. Artık bilgisayar kullanılamaz halde ne bir video doluyor ne bir site açılıyor . Firmanın dönüş yapmasını ve oyalayıcı değil bitirici olmasını diliyorum.

Barış 19 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Barış26 Mayıs 2013

    anca oyala ttnet

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön