26 Mart 2013

Ttnet Altyapı Problemi Varmış!

İnternet hattımı yeni nakil yaptırdım. Nakilden önce, ilgili hattın, vaat edilen hızları destekleyip desteklemediğini sordum. Desteklediği söylendi. Sinyal geldiğinden beri -ki yaklaşık 3 hafta oldu- hız problemi çözülemedi. Şu anda 0,59 mbps ile bağlanabiliyorum. 6-7 defa arıza kaydı bıraktım, yine hiçbir şey değişmedi.

Altyapı problemi olduğu söyleniyor, ne biçim bir altyapıymış ki 3 haftadır sorunumu çözemediler, ya bilgili kişilere sorunlar iletilmiyor tuhaf bilgisi olmayan insanlarla muhatap oluyoruz, yada ttnet zevk alıyor işkence etmekten.Birde üstüne arayıp sözleşmeniz bitti, yenileyelim diyorlar. Önce alt yapınızı yenileyin.

Özgecan 35 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön