30 Aralık 2014

TTNET Altyapı Problemi Var!

1 ay önce TTNET hizmeti kullanmaya başladım. Görüştüğüm yetkili bölgede fiber olmadığını söyledi ve bana tavsiyesi üzerine yalın internet hizmeti kullanmayı başladım. 1 haftadır internet hizmetine erişemiyorum yaklaşık 4 5 kere kayıt oluşturdum ve uzaktan eğitim aldığım için katılmam gereken 1 sınavımı kaçırdım. Tekrar baskı yapmam üzerine nihayet ekipler yönlendirildi ve altyapının yetersiz olduğunu bağlansam bile çok çok yavaş bir hızla erişim sağlayacağımı bölgede fiber olduğunu ama fibere için de yer olmadığını iletti. Böyle ciddiyetsiz bir çalışma prensibi ve müşteriyi kandırmak TTNET ailesine hiç yakışmadı ve bu tutum yüzünden online derslerimi de kaçırdım ve mağdur duruma düşürüldüm.

Gizem 1.046 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön