11 Şubat 2014

TTNET Altyapı Oluşturup Hizmet Veremiyor.

185936***9 hizmet numaralı TTNET müşterisiyim kullandığım İnternet hattımı nakil yaptırmak istiyordum fakat nakil yaptırmak istediğim sokak/bina'da alt yapı olmadığı için işlem gerçekleştiremediklerini bildirdiler,alt yapının yapılacağına dairde herhangi bir cevap vermediler.

Bu sebepten dolayı kullanmış olduğum İnternet hattımı iptal etmek isteğimde müşteri temsilcilerinden kimseye ulaşamıyorum, ya alt yapıyı getirin hizmet verin yada veremediğiniz hizmetin faturasını almayın hattımı aboneliğimi iptal edin.

Hayrani 48 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön