08 Ekim 2014

TTNET Altyapı Hız Problemi.

Binbir uğraş ile mecburen TTNET abonesi oldum. 30 Eylül 2014 akşamı hizmetim açıldı, fakat altyapısal problemlerden dolayı hızım 1mpbs geçmiyor. Sorunu TTNET çağrı merkezine defalarca ilettim fakat halen bir olumlu bir durum göremedim. Binamda diğer komşularımın da aynı problemden muzdarip olduğunu duydum, bunca zamandır neden böyle bir altyapı sorununa çözüm bulunmuyor anlamış değilim.Ben internet hizmetimi 1 haftadır kullanamıyorum bu 1 haftalık sürenin ücreti benden alınacak. TTNET yetkililerinin derhal sorunuma çözüm bulmalarını rica ediyorum.

Furkan 1.473 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön