08 Ekim 2015

TTNET Altyapı Getirmeme ve Dondurulmuş Aboneliğe Fatura Çıkartma.

TTNET firması taşındığım yeni adresimde alt yapı hizmetini 2.5 aydır getiremiyor. Altyapı olmadığı içinde dondurmuş olduğum aboneliğime herhangi bir fatura yansıtılmayacağı çağrı merkezi tarafından söylenmişti, fakat 1 Ağustos'ta dondurduğum aboneliğime Ağustos faturası çıkartmayıp, eylül ayı faturası çıkartıyorlar. Böyle haksız kazanç sağlanacaksa üyelik iptal işlemleri için gerekli başvuruları yapacağım.

Turgay 24 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Ekim 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön