03 Temmuz 2015

TTNET Altyapı Fiyaskosu.

Kapıma gelen Sercan Perçin adındaki saha görevlisi; 23.06.15 tarihinde bana 100 Mbit Fiber İnternet için altyapım olduğunu söyledi ve konuyla ilgili abone oldum; aradan 2 hafta geçti; Hattım ancak bağlanabildi; Fakat bu sefer de altyapımın 100 Mbit'i desteklemediğini firmaya şikayet telefonları ederken tesadüfen öğrendim.

Hattım maksimum 26 Mbit destekliyormuş. Saha görevlisini aradığımda iptal işlemini yapmam için Telekom Müdürlüğüne gitmemi; başka türlü olmayacağını söyledi. Bir de onunla uğraşmalıyım, bir de fatura çıkaracaklarmış!

Ulaş 118 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Temmuz 2015

    Müşterimizin ilgili talebi üzerine, kısa mesaj ve e-posta ile gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Ulaş02 Temmuz 2015

    Konu giderek daha da saçma bir hal aldı. Yeniden iki görüşme daha yaptım. Saha temsilcisini de aradım. Sonuçları aktarıyorum. Firma yalnızca bilgi vermek için geri dönüş yaptı ve 24mbıt, 35 GB adil kullanım kotalı internetimin aktif hale getirildiğini bana iletti. Ancak benim başvuru yaptığım paket 100 mbit ve kotasız paketti. Bununla ilgili yaptığım sayısız telefon görüşmesinin sonunda anlaşıldı ki bulunduğum muhitin altyapısı 24 mbit'ten fazlasını desteklemiyormuş. Zaten ben de 35 GB kotalı 24 MBIT'e başvuru yapmışım! İptal talebinde bulundum ve cayma hakkı istedim; ıslak imzalı bir iptal formu doldurup cihazları elden teslim etmeliymişim; bir fatura çıkarmış; onu ödeyince iptal ederlermiş. Abonelik Sözleşmemi inceleyip yeniden kuruma telefon ettim. Bu kez de online iptal hattına bağladılar (demek ki varmış); ancak bu sefer de Anne Kızlık Soyadımı bilmedikleri için işlem yapmadılar. Gidip bildirmeliymişim. Sözleşmemi açtım orada anne kızlık soyadım var; incelemelerini istedim. Onlardaki sözleşmede bu yok. Sözleşmeyi tarafıma fakslattım. Benim imzam sözleşmede yok ve iki sözleşme uyuşmuyor. Bu firma ıslak imzalı sözleşmeleri bile değiştiren; güvenilmez bir firmadır! İlgili Abone, hizmet veya Telefon Numarası: 8803037529

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön