12 Haziran 2015

TTNET Altyapı Değişikliği!

Ben Kütahya'nın Domaniç ilçesinin Durabey köyünde oturuyorum yaklaşık 3 ay önce TTNET sınırsız internet abonesi oldum bana verilen hız sınırı 16 mbit olarak anlaşma sağladım ama hızım 2,5 - 3 mbit'i geçmiyor.

Defalarca aradım arıza kaydı bıraktım müşteri temsilcileriniz santrale yönlendiriyor santralde 0,90 mbit hız veriyor. Müşteri hizmetlerini araya araya zar zor 4,5 mbit'e kadar hızımı arttırdım. Alt yapı yeterli gelmediği için ben alt yapımın değiştirilmesini istiyorum. 4,5 mbit'le hiç kopma yaşanmıyor ama o hızda videolarda olsun adamı çileden çıkartıyor acil olarak alt yapımın değişmesini istiyorum.

Fatih 114 Okunma

Cevaplar

 • Fatih19 Haziran 2015

  İyi günler benim bağlantı hızım 3-3,5 m bit ben müşteri hizmetlerini aradığımda arıza kaydı oluşturup sorunu santrale iletiyorlar santralde hızımı yükselteceğine 0,80 m bite çekiyor nedeni ise alt yapı hızı desteklemiyormuş ben alt yapımın değiştirilmesini istiyorum

 • Fatih18 Haziran 2015

  Ben Kütahya'nın Domaniç ilçesinde oturuyorum İnternet im hızı 3-3,5 m bit hızında ben 444 0 375 i araya araya bu hıza ulaştırdım benim hız problemim yüzünden şikayet oluşturuyorlar sonra santral hızımı 0,80 m bite çekiyor gerekçesi de alt yapım hızı desteklemiyormuş artık yeter bıktım sizi aramaktan ne yapacaksanız yapın artık kiminle iletişim kurmalıyım ulaştırma ve haberleşme bakanlığı ile mi sorunumun halledilmesini istiyorum acil olarak alt yapımın değiştirilmesini istiyorum ben TTNET ile 16 m bit olarak anlaştım hızımın düzelmesini istiyorum

 • Türk Telekom Temsilcisi13 Haziran 2015

  13.06.2015 tarihinde yapılan aramalarda müşterimize ulaşılamamıştır. SMS ve e-mail ile bilgilendirme sağlanmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi12 Haziran 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön