21 Ocak 2014

TTNET Altyapı Çalışmasından Sonra Arızalar Belirdi

Geçen hafta sabah saatlerinde eşim telefonla aradı ve internetin kesildiğini söyledi. Tam ben TTNET' i arayacak iken onlar beni aradı. Çalışma yapılıyor haber verecekler herhalde diye düşünürken hattımız da iyileştirme yapıldığını 5 tl daha ödersem aylık 72 tl ye 16 mbit hızla interneti kullanacağımı falan anlatmaya başladı. Klasik müşteri temsilcisi kapatana kadar akla karayı seçtim. Aylık 5 tl daha ödemeyi kabul etmedim.

Müşteri temsilcisi zaten hafiften tehdit de etti. Dedi ki 16 mebite geç kesilme düşme sorunu da yaşamazsınız. Sonuç olarak her gün düzenli olarak internetimiz kesiliyor. + 5 tl ödemeyi kabul etmezsem de devam edecek gibi. Nasıl bir ülke nasıl bir sistem anlamadım gitti.

Hayrettin 47 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön