10 Ekim 2015

TTNET Altyapı Bozukluğu ve Cayma Bedeli!

TTNET kullanıcısı olarak bir çok sıkıntı yaşamaktayız ama sorunlar. TTNET tarafında giderilmemektedir. TTNET yetkilileri Altyapı probleminin olduğunu söylüyor ama her hangi bir çözüm yolu bulmuyorlar. Fatura ödemesi geçtiği an İnternet kesilirken iş hizmet vermeye geldi mi yok. İptal ettirmek istediğimizde bize cayma bedeli çıkarıyorlar hizmet veremiyorsanız bizden neden cayma bedeli isteniyor.

Kürşat 36 Okunma

Cevaplar

 • Kürşat11 Ekim 2015

  TTNET tarafından tarafıma herhangi bir bilgilendirme mesajı gelmemiştir.

 • Türk Telekom Temsilcisi11 Ekim 2015

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Kürşat10 Ekim 2015

  444 0 375 çağrı merkezine 6 aydır kayıt bırakıyoruz bir çözüm bulunamadı. Zaten hizmet verilse yazmazdım.

 • Türk Telekom Temsilcisi10 Ekim 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön