03 Mart 2014

TTNET Alt Yapısı Yok Ama Fatura Gönderiyor!

İnternetimi yeni taşındığımız eve aktardım. Evimiz yeni bina olduğu için altyapı olmadığını söylediler ve bunun için gidip Telekom' la konuşmamızı söylediler. Telekom'daki bayan altyapı yok, internetinizi durdurabilirsiniz ve altyapı olana kadar geçen sürede fatura ödemez ve kullanmadığınız zaman bağlantı olduğundan itibaren devam eder dedi. 30 aralık 2013 itibari ile durdurduk.

Daha sonra ocak faturası geldi. TTNET'i aradığımda ise müşteri hizmetlerine durumu anlattım. Kaydınız alındı 2-3 güne biz size döneceğiz dedi. Fakat arayan olmadı ve mecburen ödedim mecburen. Yukarı da belirttiğim tarihten buyana internetim yok ve bana ne kadar süre daha hizmet veremezlerse sözleşmemi iptal edebilirim.

Çağri 49 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Mart 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Çağri 03 Mart 2014

    Standart cevap göndereceğinize bi çözüm söyleyin.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Mart 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön