02 Eylül 2014

TTNET Alt Yapı Yetersizliği Yüzünden İnternet Kullanamıyorum!

Alt yapı yetersizliği yüzünden 4 aydır internet kullanamıyorum, bu yüzden de 4 aydır internet aboneliğimi nakil ettiremiyorum. Hiç internet kullanamama rağmen 4 aydır da fatura geliyor başvurmadığım yer kalmadı. Sorun bir türlü çözülemiyor nedense. Ben bu faturalarımın silinmesini istiyorum ve bir daha da TTNET kullanmak istemiyorum.

Zeki 187 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Zeki08 Eylül 2014

    Kaç gün oldu hala ttnetten ses Seda yok teşekkürler ttnet müşterilerinizle çok güzel ilgileniyorsunuz. Sadece satana kadar sattıktan sonra umrunuzda değil. Teşekkürler.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Eylül 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön