31 Ocak 2014

TTNET Alt Yapı Yetersizliği ve Yetersiz Hat.

Adresi vererek başlamak istiyorum.Yaylacık Mah. İlk Adım Cad. Akçaabat/Trabzon.
7 senedir İnternet kullanıcısıyım. Bu 6 senelik dönem içerisinde net hızındaki fiyaskoya pek dert etmemekteydim, zaman ayıramadığım için ancak artık baya bir içli dışlı olduğum için büyük bir engel bana.

Net Hızından bahsedersek olursak 1.5 - 2 MegaBit / 200 kbs/s hızını geçemiyor geçince direkt net kesiliyor. HD video nedir henüz tanışabilmiş değilim bu net hızıyla. ADSL sağlayıcıymla kurduğum irtibat vasıtasıyla evime kadar Türk Telekom çalışanları gelerek bir takım araştırmalarda bulundular ve söyledikleri tek şey dilekçe yazarak alt yapı hizmetinin bulunduğunuz alandaki hattın komple değiştirilmesini istemeleriydi.

Ahmetcan 199 Okunma

Cevaplar

 • Ahmetcan 10 Şubat 2014

  alt yapıyla ilgilenilmediği ve alt yapıyla ilgilenecek telekom yetkililerine olayı belirtmek yerine bu durumu müşterilerinin belirtmesini istemeleri sebebiyle ASLA TTNET kullanmazdım.

 • Ahmetcan 31 Ocak 2014

  Teşekkürler ilgilendiğiniz için. Türk Telekom'un bana ulaşmasını beklemiştim ancak servis sağlayıcım olan siz ulaştınız.neyse artık türk telekom'a dilekçe ile durumu aydınlığa kavuşturacağız sizinde söyleminizle :)

 • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön