04 Nisan 2015

TTNET Alt Yapı Sorunumuz İle İlgilenmiyor!

İnternet için başvuru talebinde bulundum fakat Türk Telekom alt yapının olmadığını bildirdi ve alt yapının 180 gün gibi bir süre içerisinde yapılacağını söyledi. Yan yana 3 apartman dairesi var 2 apartman kullanıyor bizimkinde nasıl oluyorsa alt yapı yokmuş.

Apartman müteahhidi ile görüşme yapıldığında apartmanda sorun olmadığı içeriye kadar kablonun çekildiği sadede içerideki panodan dairelere verileceğini bildirdi. Gelip inceleme yapmadan ve 180 gün gibi bir süreyi Türk Telekom'a yakıştıramadım.

Muammer 38 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Nisan 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili Mehmet Bey ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön