TTNET Alt Yapı (Port) Sorunu!

Yunus Emre E. |

Sakarya'da öğrenciyim kendi evime çıktım. Bulunmuş olduğum binada ortak bir şekilde TTNET internetini kullanmaktayız. Fakat ben şahsi daireme internet almak için Sakarya Adapazarı Merkez Türk Telekom Genel Müdürlüğüne başvurdum. Bulunduğum bölgede, binada fiber alt yapısına sahip olduğumu ancak port sorunu yüzünden internet veremediklerini söylediler. Gerek kendilerine yüz yüze, gerekse müşteri hizmetlerine (444 1 444) defalarca bildirim yapmama rağmen sorunum çözülmedi. Alt yapıda sıkıntı varsa site olarak nasıl TTNET hizmeti almaktayız? Bunu da anlamış değilim. Ben bu port sorununun çözülmesini ve şahsi internet almak istiyorum. Gereğinin yapılmasını defalarca arz ettim yine ediyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teknik Servis Kurulum

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Şubat
  10:27

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.