04 Eylül 2014

TTNET Alt Yapı Kontrolü!

TTNET aboneliğini iptal edip Superonline kullanıcısı olmaya karar verdim. Yaklaşık bir aydır altyapı kontrolü adı altında TTNET yetkililerinin kontrollerden sonra Superonline'a onay verileceğini her iki tarafta belirtmekte.

Defalarca iki tarafın müşteri hizmetleriyle görüştüm, beni tatmin edecek hiçbir işlem yapılmadı, aranmadım ve bilgilendirilmedim. Bir aydır kullanım hakkım olan Superonline aboneliğim sabote ediliyor. Müşteri hizmetlerinde konuya vakıf ve net bilgi verebilen personel yok. Gerekirse hakkımı hukuki yollarla arayacağım.

Bekir 207 Okunma

Cevaplar

  • Bekir 08 Eylül 2014

    Cumartesi kontrol için saat 11:45 'te bir kişi gelerek kontrolleri yaptı (defalarca gelmeden önce haberdar edilmemi söylediğim halde gene aranmadım,şansıma evde bulunuyordum) ve sonrasında girişleri gün içerisinde yaptırtarak türk telekom, superonlıne'a internet onayı verilebileceğini söyledi.Acı eşiğim yüksek olduğundan hala tahammül ediyorum ve internetsiz bekliyorum. Saygılarımla

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Eylül 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön