TTNET Alt Yapı Eksikliğinden Hizmet Alamıyorum.

Sebahat K. |

Cumhuriyet Mah. 2212/5. sk. No:6 Gebze - Kocaeli adresindeki yeni taşınmış olduğum evime şebeke (altyapı) bağlanması için müracaatta bulundum. Firma tarafından tarafıma hiçbir bilgilendirme yapılmazken henüz yapılmış hiçbir çalışma yoktur. Okulların açılmasına kısa bir süre kaldı çocuklarımın internete ihtiyaçları var Türkiye'nin en büyük kurumlarından olan Türk Telekom 18 daireli binaya altyapı çekmiyor ve hiçbir bilgilendirme yapılmıyor. Olabilecek en kısa zamanda mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Eylül
  14:33

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 09 Eylül
  16:28

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.