03 Aralık 2014

TTNET Alt Yapı Eksikliğinden Hizmet Alamıyorum.

6 Sokak No: 56 Adatepe mah. Buca İzmir adresinde ikamet ediyorum. Bulunduğum adres Yenişehir telekom müdürlüğü bölgesindedir. Yaklaşık 6 aydan bu yana ADSL başvurusu yapmak istiyorum. Fakat sürekli alt yapı hizmeti bulunmuyor diye cevap alıyorum. Bulunduğum adreste 6 adet daire mevcut ve alt yapı oluştuğu takdirde tüm daireler ADSL başvurusu yapacaktır.

Şuanda köylerde bile internet hizmeti olmasına karşın, İzmir’de şehrin göbeğinde ve özellikle üniversite bölgesinde internet için alt yapımız yoktur. Defalarca Ankara Bölge Müdürlüğüne faks çektim fakat dikkate alınmıyor. Dikkate alıp işlem yapmanız bu kadar zormudur? TTNET ADSL hizmeti alabilmemiz için gerekli işlemlerinin yapılmasını acilen rica ederim.

Fırat 92 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön