25 Mayıs 2015

TTNET Alt Yapı Eksikliği ve Kurulum Sorunu!

Memur olarak geldiğimiz,
Adana ilimizin Seyhan ilçesinin Pınar Mah. 74145. Sokağı No:6 Daire:8 taşınmış bulunuyorum,
Bizim şöyle bir sorunumuz var: teknoloji çağını yaşadığımız bu yüzyıl da oturduğum apartmanın internet alt yapısı Türk Telekom Müdürlüğünce çekilmediğini duymak ve yetkili kişilerden tatmin edici bir cevap alamamak, 5 senedir abonesi olduğum bu internet sağlayıcısı beni müthiş bir hayal kırıklığına uğratmış durumda bulunuyor.

Sizden bu yazmış olduğum açık adrese en yakın zaman içerisinde yetkililerin ben ve 56 dairede oturan komşularımızın bulunduğu Zümrüt Apartmanına hattın çekilip bu mağduriyetimizin giderilmesini talep ediyoruz.

Kadir 73 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Mayıs 2015

    Müşterimiz ile 27.05.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön