26 Haziran 2013

TTNET Alt Yapı Eksikliği!

Rumeli Mahallesi Gürbüz Sokak No:7/12 Çorlu Tekirdağ adresine taşındım.1 ay önce Türk Telekom'a başvurmama rağmen hala bir alt yapı gelmedi. Eğer en kısa zamanda gelmezse aboneliği mi iptal edeceğim! Böyle bir anlayış yok her yerde Fiber internet reklamı diyorsunuz ama 100 Metre ilerde İnternet var, bende yok en kısa zaman çözülmesini istiyorum.

Fatih 40 Okunma

Cevaplar

  • Fatih28 Haziran 2013

    Bilgilenirme hala yapılmadı ulaşım bilgilerim günceldir.En yakın zamanda bilgilendirme yapın lütfen.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Haziran 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Haziran 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön