TTNET Alt Yapı Çok Yetersiz.

Özgün K. |

Muğla ili Fethiye ilçesinde oturmaktayım ve internet kullanıcısıyım. Sorunumuz belli, burada internet çok kötü. Fethiye merkezinde bulunan Türk Telekom binası ve çevresindeki sokaklar haricinde diğer yerlerde bağlantı hızı çok düşük.

İnternetimi İstanbul'dan nakil yaptırarak buraya getirdim. O günden beri internet hızı 2 Mbps' yi geçmedi. Hatta 2 gündür zaman zaman 1 Mbps' nin altına düşüyor. Ben aslında D-Smart Net kullanıcısıyım fakat sonuçta alt yapı Türk Telekom'un. Ama TTNET kullanan arkadaşlarım da aynı şeyden şikayetçi. Bağlantı hızı Fethiye gibi turistik bir yerde çok düşük.

Etiketler :

Bağlantı Hızı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Temmuz
  16:06

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 07 Temmuz
  12:17

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.