28 Şubat 2015

TTNET Alt Yapı Çalışması!

01.01.2015 tarihinden 1 hafta kadar önceden başlayan internetim 'de yavaşlama ve kopma sorunları yaşıyorum ve bundan dolayı internetimi verimli kullanamıyorum. Verimliliği bıraktık video bile izleyemiyoruz. 2 ayı aşkın bir süredir TTNET 'e şikayet kaydı bırakıyorum. Bilgi talebi istiyoruz. 2 aydır fatura alıyorlar ve ancak alt yapı çalışması diyorlar. Türk Telekom müdürlüğüne gittiğimizde ise TTNET müşteri hizmetlerinden bilgi alın diyorlar. TTNET ise Türk Telekom 'dan bilgi alın diyorlar. 2 aydır internetimizi doğru düzgün kullanamıyoruz. TTNET 11 TL'lik faturadan düştük diyerek mağduriyetimizin giderildiğini sanıyor.

Çağlayan 28 Okunma

Cevaplar

 • Çağlayan13 Mart 2015

  Evet teknik ekipler kontrol etti Allah razı olsun Türk Telekom yetkilileri uğraştı. Ancak çözüm gene yok. Bakın Türk Telekom dan birisi geldi evin iç hat tesisatında sıkıntı yok dedi 2 tane modem değiştik arıza devam etti. Port değerleri düşük denildi Portu değiştiler. Modem kaynaklı denildi VDSL modem aldım Türk Telekom dan gene olmadı. Bilgisayar kaynaklı olabilir denildi. leptop da denedik gene olmadı 2. leptop denedik gene olmadı. Şuan da aynı sorun var hala bekliyoruz. TTNET müşterinize verdiğiniz değerden dolayı teşekkürler... !

 • Türk Telekom Temsilcisi11 Mart 2015

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Çağlayan01 Mart 2015

  :) En kısa sürede bilgilendirme mi 60 günden fazladır alt yapı çalışması deniyor 1 arıza var ve bunu Türk Telekom yapamıyor denilmiyor. 

 • Türk Telekom Temsilcisi28 Şubat 2015

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön