13 Şubat 2013

Ttnet Alt Yapı Çalışmalarından Sonra İnternete Giremez Oldum!

Fatih Mah.Ayasofya Cad.Canım Apt. A blok Trabzon'da ikamet ediyorum. 3 ay önce caddede yapılan ttnet altyapı çalışmasından sonra bağlantı problemim başladı. Her akşam eve gittiğimde netin çalışmadığını farkediyorum. Müşteri hizmetlerini arıyorum kaydınız alındı sorununuz giderilecek deniyor günlerce bekliyorum defalarca arıyorum anlık çözümler üretiliyor.

Birkaç saat sonra aynı sorunu yaşıyorum pc değiştirdim defalarca modem kurulumunu yeniledim fakat çözüm bulunamadı, dün akşam aynı sorunun devam ettiğini gördüm. Fatura ödemelerini bir gün aksatsak faiz uygulanıyor ben aylardır bu sorunu yaşıyorum benim mağduriyetimi kimden talep edeceğim sorun devam ederse ttnet iptal edeceğim.

Zeliha 24 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; müşterimizin probleminin ADSL hattının bağlı olduğu Telekom Müdürlüğünce giderildiği görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön