12 Şubat 2014

TTNET Almadığım Modemi Aldı Gösterdiler!

Yaklaşık 3 yıl önce abone olurken bir modem aldım ve taksitini ödedim bitirdim. Sonradan TTNET çağrı merkezini aradığımda 23 Nisan 2013 tarihinde VDSL modem aldığımı ve 9 aydır taksitini ödediğimi söylediler. Ben böyle bir modem almadım, hiçbir imza atmadım. Bana modem aldı göstererek almadığım bir modemin faturasını ödetmişler. Bunların güncel faturamdan düşmesini talep ediyorum.

Meriç 59 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Meriç 13 Şubat 2014

    3.gün ve hala bir geri dönüş yok..

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön