02 Mayıs 2013

Ttnet Almadığım Hizmetin Ücretini 7 Aydır Ödüyorum Ve Çözüm Yok!

Hayatımda gördüğüm en kötü müşteri hizmetleri olan kurum bence burası. Üyelik gerçekleştirirken net 6 paketine üye olmak istediğimi ve asla telefonla ilgili ücret ödemek istemediğimi defalarca kez belirtmeme rağmen net 6 paketinin yanına alo paket diye bir mantıksızlık eklenmiş ve telefon numaramı bilmememe hiç telefonla ilgim olmamasına rağmen her ay artı 13 tl ödüyorum ve bu mantıksızlıktan bir türlü kurtulamıyorum.

Taahhüt yapmadan önce çok dikkatli olmak gerek, almadığınız hizmetin bedelini bile size faturalandırıyorlar. İptali için 500 kere 444 lü hatları arayıp buralara yazı yazarken saatlerinizi harcıyorsunuz. Çözüm yok.

Barış 26 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön