04 Kasım 2013

TTNET Almadığım Hizmetin Ücreti!

1809***285 numaralı yalın net hattımı 03/08/2013 de nakil için başvuruda bulundum. 15/08 de ve sonrasında naklim gerçekleşmediği için defalarca tekrarladım ama her seferinde farklı nedenler bahane ederek oyaladılar nakil işlemim gerçekleşmedi. Hattımı iptal edin dedim anlaşman var dediler anlaşman bitince almadığın hizmet sürelerinin ücret iadesi yaparız dediler.

22/10/2013 anlaşmam bitti hattımı iptal ettirdim ama şimdi ücret iadesini kabul etmiyorlar ayrıca nisan mayıs aylarında alt yapı çalışması yaptıkları için de 24 gün hizmet alamadım o zamanda iade yapmadılar bende üzerine düşmedim ama bu sefer bir hafta içerisinde sonuç alamazsam yasal haklarımı maddi manevi olarak kullanacağım.

Alpaslan 40 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön