27 Mart 2013

Ttnet Almadığım Hizmete Fatura Gönderiyorlar!

Aralık ayında yaptığım Ttnet başvurusunda güneşli postanesinin bana verdiği bilgi doğrultusunda evimin olduğu yerde TTNET alt yapısının iyi olduğu ve hiç bir sorunun olmadığı söylendi. Bağladığım günden itibaren 10dk'da bir kopma yaşadığımı müşteri hizmetlerine defalerca anlatmama rağmen bir çözüm bulunamadı ve alt yapıda sorun olduğu söylendi.

Sorun bir türlü giderilmediği için bende postaneden iptal ettirdim. TTNET hizmet vermediği bir ürün için bana faturalandırma yaptı. Yani altyapısındaki sorunun faturasını yine bana ödetmeye çalışıyor. Müşteri hizmetlerine defalarca bu durumu bildirdim bir sonuç çıkmadı. Kaymakamlığa gidip Tüketici Hakem Heyetine başvuracağım.

Engin 78 Okunma

Cevaplar

  • Engin 31 Mart 2013

    TTNET'in bilgilendirme maili attığı doğru fakat hiç bir şekilde konunun çözümü hakkında bir şey söylenmemiştir.Alt yapıyla ilgili sorunun incelemesi için beni bağlı olduğum TürkTelekom müdürlüğüne yönlendirmiştir. Bu saatten sonra alt yapınızdaki sorunun incelenmesi şahsımı ilgilendirmez çünkü hattımı iptal ettirdim. Şirketinizden kaynaklı sorun sebebiyle kullanamadığım internet için gönderdiğiniz faturanın bir açıklamasını istiyorum ve fatura hakkında çözüm olmazsa eğer sorunun çözümü için Tüketici Hakem Heyetine başvuracağım.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön