16 Mart 2013

Ttnet Almadığım Hizmete Fatura Gönderiyorlar!

Veremediği hizmet için ödeme isteyen garip bir firma. Her gün arıyorum , evde internet yok işte, olsa da yok çünkü öyle yavaş ki google bile açamıyor. Sorun İP alamamakmış. Fakat bu onlarla ilgili değil kullanıcı ile ilgili bir durummuş. O yüzden Ttnet ilgilenmiyor. şikayet kaydı oluşturuyorum doğal olarak , alamadığım hizmetin giremediğim internetin parasını ödemem diye , adamlar da geri dönüp diyorlar ki ip alamıyorsun , senin sorunun. Tamam diyorum modem kurulumu yapayım-tabi bunun için kullanıcı adı ve şifreye ihtiyacım var , istiyorum Ttnet ten kullanıcı adı ve şifremi; cevap ise :üzgünüz şu an sistemlerimiz bozuk , size kullanıcı adı ve şifre veremeyiz. Ama sorun sizin, Ttnet in değil.

Kamil 26 Okunma

Cevaplar

  • Kamil 06 Haziran 2013

    HAYIR PROBLEM GİDERİLMEDİ ... PROBLEM DEVAM EDİYOR !

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından müşterimiz ile görüşülerek problemin giderildiği görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön