16 Nisan 2013

Ttnet Aldığım Paket Halen Kurulamadı!

Geçtiğimiz hafta bayi kanalı ile aldığım fiber internet ve tivibu paketi bağlantısı halen kurulamamış olup , ikinci defadır bağlantı kurulamamıştır diye mesaj gelmekte, ancak çağrı merkezinden satışınız iptal olmuş yanıtını almaktayım. Bayi iptal etmediklerini sistemsel bir sorundan dolayı olabileceğini iddia ediyor ve ilgilisine mail yazmalarına aramalarına rağmen ulaşamadıklarını söylediler. Muhatap ve çözüm bulamadığım konuda yardım talep etmekteyim.

Emin 88 Okunma

Cevaplar

  • Emin22 Nisan 2013

    Kişisel ilişkilerim ile kurum içinden, sorunun ilk aşamasını geçtik ancak halen paketin kurulumu tam anlamıyla bitmedi. Saygılarımla,

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön