06 Şubat 2014

TTNET Aldığım Kampanyadaki Hakları Kullandırmıyorlar, İnternet Hızı Sürekli Düşüyor.

8-9 ay önce kampanyam bittiği için beni Fibernet 20mb kampanyasına aktarmışlar. Ben bunun yılbaşında zam yapacaklarını duyurdukları kağıttan öğrendim. Bu arada benim modemim de gözüken değer en yüksek 18mb İnternet aldığımı gösterirken kullanabildiğim maksimum internet 10-12mb (saniyede 1mb-1.2mb). Ve sürekli modem hızım 73 / 18836 oluyor.

Aylarca kullanmadığım internetin parası alınmış benden. Üstüne üstlük te Fibernet Roket kampanyasından yararlanmak istediğimde benim hattımın desteklemediğini ve benim kullanamayacağımı söylediler.

Bu arada elimde 10 tane resim var resimlerle açıklamak için sürekli modem hızları ve testleri print screen aldım.

Selahattin 73 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön