06 Aralık 2013

TTNET Alan Adı Transferi!

02.12.2013 tarihinde Türk Telekom Erenköy şubesine yazılı olarak yaptığım başvuru ile alan adı transferi için şifre talebinde bulundum normal şartlar altında piyasada ki 2. sınıf bir alan adı sağlayıcısının dahi 5 dk içinde cevaplayacağı işlem 5 gündür cevaplanmıyor.

Telefon ile iletişim kurduğum personeller departmandan departmana aktarıyor ancak sonuca yönelik herhangi bir geri dönüş gerçekleşmiyor. Tek bir şey rica ediyorum ve eminim ki sistemden 5 dk içinde cevap verilebilir. Bir hizmet veriyorsanız lütfen layığı ile o hizmeti sürdürün yok yapamıyorsanız da piyasa da yer işgal etmeyin.

Cihan 48 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön