11 Nisan 2013

Ttnet Alamadığım Hizmet Bedeli!

25 Kasım itibari ile oluşturdukları arıza kaydı ile ilgili olarak defalarca telefon açılmasına rağmen üst düzey yetkililerle görüşülmesine rağmen giderilmeyen arıza akabinde alınamayan hizmetten muzdarip olarak en sonunda pes ederek iptal ettirdiğimiz ADSL ve Tivibu hizmeti ile ilgili olarak geriye dönük boşa ödediğim dört aylık fatura bedelinin tarafıma ödenmesini talep ediyorum.

Aysun 31 Okunma

Cevaplar

  • Aysun14 Kasım 2013

    ttnet taraf?ndan herhangi bir bilgilendirme olmam??t?r.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön