14 Haziran 2013

Ttnet Aktivasyon İşlemi Geç Yapıldı!

Yeni TTNET Abonesiyim, fakat 13 mayısta aktivasyonu sağlanan internetimin kablolaması yapılacak denilerek 8-10 gün kadar yapılmadı. Müşteri hizmetlerindende şikayet oluşturmamı ve faturamdan düşüleceğini söylendi.

Sonra geri dönüş yapılmayınca ben aramak zorunda kaldım ve şikayetimin raporlara göre geçersiz olduğunu, şu şu kablolamaların bana ait olduğunu söylediler. Peki ben saf mıyım 8-10 gün kadar internet kullanmayayım.

Müşteri hizmetleriyle konuşmalar kayıt altına alınıyor incelesinler. Başta yapılacak denen şey sonra biz sorumlu değiliz dendi. Onu geçtim, Fatura elime geçti. Fakat indirim yapılacağına bindirim yapılmış. 1. 5 gblık kota aşımına 85 TL'lik bir fatura geldi.

Batuhan 25 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Haziran 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Haziran 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön