09 Mayıs 2013

Ttnet Aktivasyon İşlemi!

23 Nisan tarihinde yeni internet başvurusu yaptım. 30 nisan da sistemi girilmiş olan başvurumdan sonra 7 gün içerisinde aktive edilmesi gereken internetim maalesef koca Ttnet tarafından hala bekletiliyor. 3 kere müşteri hizmetlerini aramama rağmen sadece şikayet ile ilgili kayıt oluşturup beni geri çeviriyorlar. Bu kadar ilgisiz olan, Ttnet ve yetkililerini kınıyorum!

Naim 13 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Naim10 Mayıs 2013

    Müşteri hizmetlerinin yaptığı tek şey kayıt oluşturmak. Çözüm için hiçbir katkıları yok. Bu sorunum ile ilgili 3 kere kayıt oluşturuldu! Bu rağmen ne arayan var ne de soran! Hani en iyisi sizsiniz ya!

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön