13 Şubat 2014

TTNET AKK Uygulamasının Düzenlenmesi Gerekiyor!

2014 yılına girdik. HD furyası almış başını gidiyor 4K teknolojisi ülkemize kadar geldi fakat bugün TTNET'in ve diğer internet firmalarının uyguladığı Adil Kullanım uygulaması gelişen teknolojiye gözlerini yummuş durumda. Adsl paketlerinde 50gb AKK Fiber paketlerinde 75 GB AKK veriyorlar. Yani en fazla 3 tane bluray film boyutunda kotayı bizlere 1 ay boyunca sunmak büyük bir utanç kaynağı.

Akşam saatlerinde AKK uygulaması olmasa, veya AKK sınırını 200 gb gibi bir noktaya çıkarsalar güzel olacak. Her sene başında internete zam yapıp her sene kullanıcı aleyhine yeni paketler çıkarma alışkanlığından ne zaman vazgeçecek TTNET merak ediyoruz. Yalnız ben değil tüm internet kullanıcıları!

Yasin 141 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön