24 Eylül 2013

TTNET ADSL'den VDSL'e Geçemiyorum!

Yaşadığım özel güvenlikli sitenin izni (Çorlu/Tekirdağ) ile TTNET (Gayrettepe/İstanbul) özel bir çalışma yaparak, ADSL kullanıcılarını Fiber Net'e taşımaya çalıştı.

Fiber olarak kabul ettiğimiz sonradan VDSL çıkan Tivibu'lu kampanya kapsamında, ADSL ve sabit telefonumuzun iptal edileceği yerine yalın internet geleceği söylenmişti fakat bunlar olmadı. Aylar sonra banka otomatik ödemelerimde hala ADSL ve sabit telefonun kullanılmadığı halde ödendiğini fark ettim çünkü hatlar iptal edilmemişti.

Halen VDSL ve TiviBu sistemimiz gerçekleştirdiğimiz onlarca arıza kaydına rağmen çalışmamakta. 1MB kullanamadığımız bu sistemlerin faturaları her ay düzenli olarak gelmekte.

Yücel 149 Okunma

Cevaplar

  • Yücel17 Kasım 2013

    Hala adsl'den vdsl'e geçemedik...

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön