18 Eylül 2013

TTNET ADSL'den FiberNet'e Terfi Ettik, 11 Gündür İnternet Bağlantımız Yok!

6 Eylül 2013 Cuma günü (11 gün önce) ADSL hattım FiberNet ile değiştirildi. Teknisyenler sonraki
iki iş günü içerisinde internetimizin geleceğini söyleyerek ayrıldı.

İki gün önce TTNET müşteri hizmetlerini aradığımda halen hesabımın ADSL olarak göründüğünü öğrendim. Bu yüzden zaten FiberNet'im açılamazmış. Yerel teknik desteğe yönlendirdiler,
görüştüğüm personel arıza kaydı açacağını ve problemimin (bence problem teknik değil)
giderilmesi için çalışacaklarını belirtti.

Dün ve bugün herhangi bir değişiklik olmadı. 11 gündür internetimiz yok ve bu gün fatura da
göndermişler! Tebrik ediyorum.

Türkay 203 Okunma

Cevaplar

 • Türkay23 Eylül 2013

  Beni aradıklarına dair ikinci posta sonraki gün gelmiş idi. Merakla bakıyorum, herhangi bir arama kaydı yok !! Kimi arıyorlar acaba? Postada aradıklarını belirttikleri numara doğru halbuki. Bu arada, bizzat müdürlüğe giderek aboneliğimi iptal ettirdim ve yeniden başvurdum. Bir teknisyen böyle daha çabuk sonuç alabileceğimi çıtlattı. Yarım günüme mal oldu. Sağol TT Net, maalesef ki varsın ...

 • Türkay23 Eylül 2013

  Herhangi bir şey yapmadılar. Aradıklarını belirten iki posta aldım. Telefonumda herhangi bir arama kaydı yok !! Ben de gidip aboneliğimi iptal ettim ve yeniden başvurdum. Teknisyenlerin söylediğine göre böyle daha hızlı sonuç alınıyormuş.

 • Türk Telekom Temsilcisi19 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türkay19 Eylül 2013

  Standart yanıtınızı vermişsiniz. Sormak isterim; siz hiç 444 0 375'i aradınız mı? Ben aradım, sorunumu anlatabilmek için teknik birisine yönlendirilmem gerekti (sanırım aramamın 15inci dakikasında). Kendisine de "fibernet'e geçirildiğim ve internetimin olmadığını" anlatmam herhalde 10 dk'mı almıştır. Ancak kayıt açtığını belirtmesine rağmen bir çözüm oluşmadı. Bu gün (19.09.2013)'te telefon numaramın arandığına ancak bana ulaşılamadığına dair posta aldım. Postada geçen telefon numarası bana ait. Ancak telefonumda herhangi bir yanıtsız çağrı vs. görünmüyor. Yanıtladığım bir çağrınız da olmadı? Anlamadığım bir diğer konuda şu; Neden internetimi açmak yerine beni arayarak vakit kaybettiriyorsunuz? Kablolamayı yapmışsınız, yeni modemi de getirmiş ve önceki hattı kesmişsiniz. Neden internetimi açıp beni bu uğraşıdan kurtarmıyorsunuz?

 • Türk Telekom Temsilcisi18 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön