17 Mayıs 2013

Ttnet ADSL'den Ayrılmanın Cezası Avukatlık Olmak!

Yaklaşık 2,5 ay önce evde kullandığım ADSL hizmeti servis sağlayıcım Ttnet ten diğer servis sağlayıcıların cazip kampanyaları sonucunda ayrıldım. Ayrıldıktan sonra Ttnet yoğun bir arama ile vazgeçirmeye çalıştı fakat ben geri dönmedim.Ttnet tarafıma ayrılma cezası içeren fatura kesti.

İş yoğunluğu nedeniyle son kesilen ve bir önceki faturayı ödemeyi unuttum. Dün gelen bir telefon ile şaşkına döndüm. Ttnet avukatı toplam 210 TL faturam için benden icra masrafları dahil 495 TL talep etti. Ttnet müşterisi iken 5-6 ay fatura ödenmediğinde bile anlayış gösteren, 3 fatura üst üste ödenmediği durumlarda bile hizmeti kesmeyen Ttnet, eğer artık müşterisi değilseniz 1,5 ay geçse bile sizi avukata verir.

Semih 267 Okunma

Cevaplar

 • Semih19 Haziran 2013

  495 TL lil icra dosyası 24 TL ye düşürülerek kapatılmıştır.

 • Semih24 Mayıs 2013

  Sadece arayıp konu ile ilgileneceğiz dediler. 1,5 ay geçmiş bir borcun nasıl olupta 210 TL den 495 TL ye çıktığı ile ilgili bir çözüm henüz ortada yok.

 • Türk Telekom Temsilcisi23 Mayıs 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi17 Mayıs 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön