12 Mart 2015

TTNET ADSL'de Kopma Problemi!

TTNET'e bağlı ADSL hizmetimde 10 gündür kopma problemi yaşıyorum. Hattıma sinyal gelip gidiyor sürekli bu arızayı müşteri hizmetleri aracılığıyla defalarca bildiri yapmama rağmen arıza giderilmediği gibi tarafıma geri bildirim lüzumunda bile bulunulmadı.

Bu konunun en kısa sürede çözümün istiyorum ki benim sıkıntı yaşayan tüm kullanıcıların mağduriyetine bir çözüm yolu sunulabilsin. 03/03/2015 Tarihinde arıza bildiriminde bulundum. Daha sonra her gün en az bir defa aradım.

Hala sorun giderilmedi. 03/03/2015 tarihinden internetim yapılana kadar fatura gönderilmemesi, eğer gönderilirse Tüketici Hakları Hakem Heyetine başvurarak yasal işlem başlatacağımı bildirmek isterim.

Hakan 29 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön