TTNET ADSL Port Yok.

Mevlüt A. |

Turgut Özal Mah. 116 Sk. No. 29/2 Esenyurt /İstanbul iş yeri adresimize 04/08/2015 Tarihinde Avcılar Türk Telekom Müdürlüğüne ADSL internet aboneliği için Port başvurusunda bulunmamıza rağmen konuyla ilgili hiçbir yetkili personel yönlendirilmemiştir.

21.yy 2015 Türkiyesi'nde Türk Telekom 4,5 G şebekesi için medya da süreriz yayınlar verirken İstanbul'un merkezinde Toruim AVM' nin yanında böyle bir olayla karşılaşılması ve problemin halen devam ediyor olması düşüncürüdür. Gereğini bilgilerinize arz ederim.

Etiketler :

Üyelik / Paket Başvuru Teknik Servis Kurulum

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Eylül
  14:02

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 08 Eylül
  11:10

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.