28 Mart 2014

TTNET ADSL Nakil Sonrası İnternet Bağlantı Sorunum.

12.03.2014 Tarihinde Telefon ve ADSL Hattımı Nakil ettirmek için başvuru yaptım. 22.03.2014 Nakil işlemi tamamlandı diye Nakil Bilgilendirme maili geldi. Gelen ekipler telefon hattımın 15 dk ADSL'in ise en geç 1 gün içinde aktif olacağı bilgisini verdiler.

Tarih 28.03.2014 oldu ve sadece telefon hattım çalışıyor. Halen İnternet'im gelmedi. Mesleğimden dolayı modem arayüzü ve ayarlarını iyi bilirim. Çağrı Merkezinde nakil sonrası 3 adet çözülmeden sonuçlandırılmış Arıza kaydım var. Ekip talep ettim gelmedi.

Bölgede ki Türk Telekom'a gittim sorunun çözülmesi için yine hüsran. Port değişti. TTNET kullanıcı adı değiştirildi yine olmadı. IP Almıyor modem. 3 farklı modemle denedim.

Yakup 2.166 Okunma

Cevaplar

  • Yakup'un Teşekkür Mesajı29 Mart 2014

    Şikayetvar'ı kullanana kadar sorunla alakalı çağrı merkezinde oluşturmuş olduğum 3 adet arıza kaydıyla çözülmeyen sorunum çözüldü. Geçte olsa sorunum çözüldü ama TTNET beni mağdur etti. Telafisi zor.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Mart 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Mart 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön