28 Nisan 2015

TTNET ADSL Nakil İşlemini Yapamadı!

TTNET, eski evimden yeni evime nakil işlemini gerçekleştiremiyor ve sorunun ne olduğundan bi haber. Çektirdiği sıkıntılar şunlar İlk talebimde, beni yanlış yönlendirdikleri için ADSL naklini eski evimden tekrar eski evime yaptılar ve 15 TL ücret çıkardılar. İkinci talebimde, talebin açıldığı aynı gün veya ertesi gün nakil işlemi gerçekleşti dediler ancak eski evimde internetim varken yeni evimde yoktu, kısaca nakli yine yapamadılar ve bir 15 TL daha ücret çıkardılar. Konuyla ilgili arıza kaydı oluşturduğumda 4 gün hiçbir aksiyon alınmadı. Ekip göndereceğiz deyip 11 TL ücret çıkardılar.
İnternetim eski evimde aktif, ancak TTNET sıkıntıyı yeni evimde arıyor. Ayakta alkışlıyorum.

Vahit 257 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Nisan 2015

    28.04.2015 tarihinde yapılan aramalarda müşterimize ulaşılamamıştır. SMS ve e-mail ile bilgilendirme sağlanmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Nisan 2015

    Müşterimiz ile 28.04.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön